Telefon

+420 725 003 974

E-mail

info@kosmetikahronov.cz

Otevírací doba

na objednání

Kosmetické ošetření

Kosmetologie neboli kosmetika je věda o kráse. V kosmetickém salonu pracujeme na tom aby vaše pleť byla zdravá a tím pádem krásná. Bez akné a různých pupínků, nežádoucího zarudnutí, šupinek a nadměrného loupání. Pracuji s českou značkou přírodní kosmetiky Ryor, která má mnohaletou tradici. Vyberu pro Vás nejvhodnější přípravky k vašemu typu pleti a k problémům se kterými se potýkáte. Na kosmetické ošetření by se mělo chodit ideálně jednou za měsíc.

Lash lifting a botox

Jedná se o revoluční a oblíbenou proceduru pro ty, kteří si nechtějí nebo nemohou prodloužit řasy a chtějí natočit a zvýraznit své přírodní dary. Při této proceduře dochází k natočení a vytažení řas směrem nahoru. Součástí procedury je i barvení řas, konečný výsledek je velice přirozený, ale zároveň výrazný.

Na závěr se na řasy nanáší botox, jedinečné sérum plné keratinu, kyseliny hyaluronové a vitamínů, které vaše řasy vyživí a posílí. Díky předchozím krokům je struktura řas tzv. otevřená a tím pádem dokážou řasy pojmout velké množství botoxu a tím zvětšují svůj objem o 30-50%.

Řasy upravené touto metodou vydrží natočené 6 – 8 týdnů.

Laminace obočí

Procedura je na stejném principu jako lash lifting. Naruší se původní struktura chloupku a ty jdou následně vyčesávat směrem nahoru, tím opticky rozšíříme obočí, zároveň jsou chloupky hladké a rovné. Procedura je vhodná pro ženy s úzkým obočím (ale ne zase moc úzkým, tam bohužel nelze aplikovat) a pro ženy, kterým rostou chloupky v obočí špatným směrem, nebo se různě kroutí.

I u této procedury se na závěr nanáší výživný botox, který dodá chloupkům v obočí sílu a zdravý vzhled. Doba po kterou chloupky vydrží upraveny touto metodou je také 6-8 týdnů.

Na lash lifting i laminaci obočí používám špičkovou italskou značku InLei.

Na barvení obočí a řas používám italskou značku Oxygen O2.